Odchudzanie Zielona Kawa

Zielona Kawa

Smukła sylwetkaZielona Kawa i zgrabna sylwetka, czyli jak skuteczne może być odchudzanie z zastosowaniem tabletek odchudzających zawierających ekstrakt z zielonej kawy. Wyniki badań nad hamującym wpływem wyciągu z zielonej kawy na akumulację tłuszczu i przyrost masy ciała u myszy

Tabletki odchudzające zawierające ekstrakt z zielonej kawy cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które pragną w bezpieczny sposób pozbyć się choćby kilku kilogramów „kochanego ciała”, ale nie brakuje także sceptyków, dla których każda nowinka wymaga rzetelnego potwierdzenia. Dla wszystkich niezdecydowanych przygotowaliśmy niniejszy artykuł, w którym prezentujemy wyniki badań oraz dane naukowe potwierdzające wysoką skuteczność ekstraktu z zielonej kawy. Zapomnijcie o tabletkach typu Meridia, Zelixa i Adipex – nadchodzi era ekstraktu z zielonej kawy!

Badania przeprowadzone w nieformalnej stolicy kawy, czyli we Włoszech jednoznacznie wykazały, że zielona kawa charakteryzuje się największymi właściwościami antyoksydacyjnymi spośród wszystkich spożywanych napojów. Zielone ziarna kawy są bogatym źródłem kwasu chlorogenowego oraz wielu związków pokrewnych o dobroczynnym wpływie na zdrowie. Wpływ ekstraktu z zielonej kawy na gromadzenie się tłuszczu oraz przyrost masy obserwowano na podstawie najczęściej wykorzystywanych w celach laboratoryjnych gryzoni, czyli myszy. Być może dla wielu zainteresowanych ekstraktem z zielonej kawy badania prowadzone na gryzoniach nie stanowią miarodajnych i adekwatnych wobec organizmu wyników, ale należy pamiętać, że myszy wielokrotnie ratowały cywilizację przed szerzącymi się epidemiami.

zielona kawaW jaki sposób prowadzono badania nad ekstraktem z zielonej kawy i jej wpływie na otyłość u myszy?

Osobnikom męskim myszy dodawano do karmy mieszankę zawierającą ekstrakt z zielonej kawy, taki sam jaki stosuje się w recepturach tabletek odchudzających i innych suplementach diety. Ekstrakt z zielonej kawy zawierający przede wszystkim kwas chlorogenowy oraz trójglicerydy suplementowano przez 14 kolejnych dni. Po zakończeniu kuracji zastosowano 14 dniową karencję a następnie badania powtórzono. Celem badań było określenie wpływu ekstraktu z zielonej kawy na wchłanianie i kumulację tłuszczu w tkankach.

Wyniki badań nad wpływem ekstraktu z zielonej kawy na wchłanianie tłuszczu

Przeprowadzone badania pozwoliły wysunąć optymistyczne wnioski, które jednoznacznie wskazują, że ekstrakt z zielonej kawy jest w stanie zredukować zawartość tłuszczu w żywych tkankach o 0,5% do 1%. Ponadto zaobserwowano wyraźną tendencję do zmniejszania się stopnia otłuszczenia komórek wątroby, co jest efektem aktywacji metabolizmu tłuszczów w wątrobie.

Dlaczego ekstrakt z zielonej kawy jest skutecznym rozwiązaniem dla osób z otyłością i nadwagą?

Podstawowym składnikiem aktywnym ekstraktu z zielonej kawy (GCBE) jest kwas chlorogenowy, który jest związkiem ograniczającym wchłanianie glukozy a skoro nie ma glukozy wykorzystywanej przez organizm jako źródło energii, wówczas musi on podjąć działania, by zaspokoić swoje potrzeby. Skuteczne odchudzanie z zastosowaniem ekstraktu z zielonej kawy jest możliwe, ponieważ organizm zaczyna spalać zasoby tłuszczu zgromadzonego w tkankach.

Get Adobe Flash player

Kwas chlorogenowy ma korzystny wpływ na metabolizm, co w przypadku osób otyłych jest szczególnie istotne, ponieważ zwiększona aktywność metaboliczna pozwala znacznie szybciej spalać kalorie, a więc także chudnąć – a co więcej, odchudzanie jest możliwe nawet bez konieczności zmiany diety i stylu życia.

Ekstrakt z zielonej kawy poprawia zdolność organizmu do spalania tłuszczu znajdującego się w wątrobie. Narząd ten odgrywa w procesie odchudzania szczególną rolę, ponieważ kontroluje metabolizm tłuszczów znajdujących się w organizmie. Jeśli funkcjonowanie wątroby jest zaburzone, wówczas może dojść do odkładania złogów tłuszczu.

Zielona Kawa Tabletki

Zielona Kawa Tabletki

W badaniach laboratoryjnych wykazano, że związki zawarte w ekstrakcie z zielonej kawy nie przenikają do osocza i nie są wchłaniane w jelicie cienkim, co doprowadziło badaczy do przekonania, że związek ten w sposób skuteczny prowadzi do utraty wagi, ponieważ nie powoduje blokady żadnych procesów organicznych, co miało miejsce między innymi w przypadku tabletek zawierających sibutraminę (blokada wychwytu zwrotnego serotoniny po spożyciu tabletek odchudzających Meridia, Adipex, Zelixa).

W świetle przytoczonych powyżej faktów decyzja dotycząca stosowania tabletek odchudzających zawierających ekstrakt z zielonej kawy powinna być łatwiejsza, ponieważ wszystkie fakty pochodzą z wiarygodnych źródeł i mają swoje medyczne i naukowe uzasadnienie. Nie pozostaje nam zatem nic innego jak tylko życzyć skutecznej kuracji odchudzającej z zastosowaniem tabletek zawierających ekstrakt z zielonej kawy.

UWAGA: Przez ograniczony okres czasu oficjalny dystrybutor czystego wyciągu z ziaren Zielonej Kawy ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku braku sukcesów w odchudzaniu.

Kliknij tutaj, żeby zamówić suplement Zielona Kawa

Korzystając z tego linka, przesyłkę dostaniesz ZA DARMO

OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI:
W związku z dużym popytem oraz wyczerpującymi się zapasami.