Odchudzanie Keton malinowy

Keton Malinowy

Smukła sylwetkaKeton malinowy i jego właściwości odchudzające. Maliny kojarzą się większości osób z pysznymi i pachnącymi owocami. Jednak dzięki wyizolowaniu z tych owoców cennego składnika, jakim jest keton malinowy mogą niebawem zacząć nam się kojarzyć z szybką utratą zbędnych kilogramów i osiągnięciem wymarzonej sylwetki. Na internetowych forach o odchudzaniu już teraz można znaleźć wiele wątków poświęconych skuteczności działania ketonu malinowego. Czy substancja ta to faktycznie rewolucja w odchudzaniu i na czym polega fenomen jej rosnącej popularności?

Keton malinowy to związek chemiczny, który był początkowo pozyskiwany z owoców poprzez różnorodne techniki laboratoryjne. Już wówczas podejrzewano, że keton malinowy wpływa na metabolizm tłuszczu w organizmie, jednak wysoka cena uzyskiwanego ekstraktu uniemożliwiała przeprowadzenie badań i wprowadzenie potencjalnego leku do obiegu handlowego. Tezę tę wysnuto na podstawie Keton Malinowy - Formułapodobieństwa budowy chemicznej ketonu malinowego do innych związków, które również wpływały odchudzająco na ludzkie komórki tłuszczowe. Wszystko zmieniło się z chwilą, gdy opracowano wydajną metodę syntetycznej syntezy czystego ketonu malinowego.

Przeprowadzono testy kliniczne, które wykazały szerokie działanie biologiczne tego związku pozyskiwanego z malin. Największym błędem firm produkujących suplementy jest skupianie się tylko na odchudzającej mocy ketonu malinowego. Warto jednak wiedzieć, że związek ten działa również wzmacniająco na układ immunologiczny organizmu, jest doskonałym środkiem obniżającym gorączkę. Wykazano również, że ekstrakt z malin zmniejsza ryzyko zachorowania na chorobę nowotworową. Jeszcze nie opracowano dokładnego mechanizmu tego działania, ale być może ma to związek z neutralizacją wolnych rodników oraz oczyszczaniem organizmy z toksyn.

Przechodząc teraz do sedna, czyli odchudzającej mocy to cały sekret tkwi w przyspieszeniu przemiany materii i stymulowaniu pracy jelit. Keton malinowy podnosi temperaturę ciała, co wpływa na spalanie większej liczby kalorii, co zwiększa bilans energetyczny organizmu i redukuje zapasy tkanki tłuszczowej. Aby zauważyć pozytywne zmiany i działanie ekstraktu z malin należy go przyjmować w minimalnej dawce dziennej wynoszącej 300 mg. Należy podkreślić, że 1 kg świeżych owoców dostarcza zaledwie 1 mg tego związku.Jagody malin Należy więc dostarczać keton malinowy w postaci zewnętrznej suplementacji. Szeroki wybór produktów i tabletek na odchudzanie może przyprawić o istny zawrót głowy. Nie dajmy się jednak namówić na tanie produkty o wątpliwej jakości. Za tabletki odchudzające zawierające keton malinowy trzeba wydać minimum 100 zł, aby mieć pewność, że ilość składnika aktywnego jest odpowiednia oraz został on całkowicie oczyszczony podczas preparatyki.

Badanie ketonu malinowego, jego wpływ na wchłanianie tłuszczu

Wiele zespołów badawczych na świecie sprawdziło wpływ ketonu malinowego na komórki ssaków. Wyniki badań okazały się bardzo zachęcające. Ssaki przez cały okres pomiarów otrzymywały posiłki o wysokiej zawartości tłuszczu. Pomimo to zaobserwowano u nich zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Dokładniejsza analiza wykazała, że keton malinowy przyspiesza oksydację, czyli utlenianie kwasów tłuszczowych. Powoduje to, że organizm rozpoczyna rozkładanie nawet tych wcześniej zmagazynowanych zapasów tłuszczu.

Dzięki temu nawet przy wysokotłuszczowej diecie nie dochodzi do odkładania warstwy tłuszczowej. Pozwala to utrzymanie stałej i prawidłowej wagi. Dodatkowo prawidłowa i wydajna lipoliza pozwala na wyeliminowanie złego cholesterolu, dzięki czemu obniża ryzyko zachorowania na miażdżycę. Keton malinowy powoduje zoptymalizowanie pracy całego metabolizmu i wpływa korzystnie na stan zdrowia. Oprócz przyspieszenia przemiany materii, która bezpośrednio przyczynia się do zwalczenia otyłości to przeprowadzone badania wykazały, że keton malinowy ‘uczy’ organizm jak prawidłowo zarządzać gospodarką węglowodanów.

Get Adobe Flash player

Zbadano również efekt działania ketonu malinowego pod kątem wywoływania działań niepożądanych, jednak okazało się, że cechuje się on wysokim profilem bezpieczeństwa i może być stosowany bez szczególnych przeciwwskazań. Z wypowiedzi na forum internetowym osób stosujących keton malinowy w praktyce można wywnioskować, że w 80% zażywający tabletki z ekstraktem zauważyli u siebie mniejsze odkładanie tłuszczu oraz spalenie odłożonej w zapasie tkanki tłuszczowej. Wiele osób przyznało, że keton malinowy przyspiesza cały metabolizm, co jest obserwowalne we wzroście witalności i sił. U wielu stosujących minęło ciągłe uczucie zmęczenia i osłabienie.

Keton malinowy tabletki

Tabletki Nutrition

Wpłynęło to także na częstsze podejmowanie różnych form aktywności fizycznej. Osoby odchudzające się z ketonem malinowym potwierdzają bezpieczeństwo stosowania tabletek na odchudzanie. W tym suplemencie występują tylko naturalne ekstrakty owoców, a nie sztuczne związki chemiczne, które mogą wywoływać wiele działań niepożądanych.

Na otyłość prawdopodobnie cierpi już ponad 150 milionów ludzi na świecie. Odkrycie cennych właściwości ketonu malinowego oraz propagowanie racjonalnego żywienia i aktywności fizycznej być może wkrótce obniży liczbę osób chorych na otyłość. Należy jednak pamiętać, że odchudzanie to przede wszystkich zmiana nawyków żywieniowych na całe życie. Zażywanie tabletek z ketonem malinowym przyspieszy metabolizm tłuszczu i pomoże zrzucić zbędne kilogramy, ale przede wszystkim dostarczy energii i motywacji, aby przezwyciężyć pierwszy etap zmian, który dla większości otyłych jest najtrudniejszy.

UWAGA: Przez ograniczony okres czasu oficjalny dystrybutor czystego ketonu malinowego ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku braku sukcesów w odchudzaniu.

Kliknij tutaj, żeby zamówić suplement Nutrition
Korzystając z tego linka, przesyłkę dostaniesz ZA DARMO

OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI:
W związku z dużym popytem oraz wyczerpującymi się zapasami.